DNA Paprsky náhrdelník podle předlohy DNA 1 osoby

od 5 990 

Náhrdelník DNA paprsky je oblíbeným členem rodiny Genoklenotů. Jedinečný šperk s jedinečnou vnitřní hodnotou, který je určen všem jedinečným ženám.

Katalogové číslo: 3266 Kategorie:

DNA Paprsky náhrdelník podle předlohy DNA 1 osoby

Náš náhrdelník DNA Paprsky spojuje luxusní šperk s osobním kouzlem milovaného člověka. Každý kousek je vytvořen s největší precizností a vášní. Tento náhrdelník je unikátní tím, že je ručně vyráběn z krystalů Preciosa a komponentů z ryzího stříbra (925/1000) s variabilní délkou cca 45 – 50 cm. Každý náhrdelník je vytvořen na základě genetických markerů z DNA, které jsou pro každého jedinečné.

 

Náhrdelník podle profilu DNA milovaného člověka

Naše paprsky odpovídají těmto genetickým markerům a promítají se do pozice barevných krystalů, což dává náhrdelníku jeho jedinečný vzhled. Každý náhrdelník DNA Paprsky je vytvořen na základě DNA předlohy jedné konkrétní osoby, což z něj dělá jedinečný a osobní šperk.

 

Luxusní černá dárková krabička součástí objednávky

Genoklenot doručujeme v luxusní černé dárkové krabičce s magnetickým uzávěrem, což ho činí ideálním dárkem pro vaše blízké. Kromě toho obdržíte certifikát, který vám poskytne všechny důležité informace o náhrdelníku, včetně klíče, který popisuje rozmístění genetických markerů v náhrdelníku.

Můžete si vybrat barevnost krystalů z deseti různých variant podle našeho vzorníku barev. Nemusíte spěchat, můžete si klidně vybrat tu nejvhodnější barevnost později v průvodce, kterou Vám zašleme. Vaše jedinečné DNA je důležitá a zaslouží si být reprezentována tímto krásným náhrdelníkem.

 

Po obdržení vaší objednávky zajistíme následující kroky:

  1. Zašleme vám poštou sadu na odběr DNA, která obsahuje malý jemný štěteček pro stěr buňek z vnitřní tváře a podrobné instrukce k odběru. Tento postup je naprosto bezbolestný, rychlý a bezpečný. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, včetně dětí, a není třeba se ničeho obávat.
  2. Jakmile budete mít odebrané vzorky a výběr barev připravené, odešlete je zpět do laboratoří společnosti Genomac. Po obdržení vašich vzorků budeme schopni vyrobit váš jedinečný Genoklenot.
  3. Odběr a zhotovení Genoklenotu je proces, který probíhá bez zbytečných komplikací a s naší pečlivou podporou. Po odeslání vzorků se můžete těšit na zpracování a doručení Vašeho Genoklenotu do 4 týdnů. Vaše jedinečná DNA bude zazářit v podobě krásného šperku, který bude přesně odpovídat vašim genetickým markerům.
Hmotnost 0.08 kg
Barva krystalů Preciosa:

Ruby, Capry Blue, Peridot, Topaz, Fuchsia, Rose, Amethyst, Blue Zircon, Black Diamond, Jet Hematit