Genoklenoty – šperky z DNA

Odběrové DNA sady rozvážíme v Ostravě a Hlučíně bez poplatku,
do jiného města Vám sadu pošleme přes Zásilkovnu nebo poštou. Odběrovou sadu si můžete vyzvednout i v Praze v laboratoři.

DNA náramky pro páry - ocelové pouto
DNA náramky pro páry
ocelové pouto

Náramky vyrobené podle
partnerovy DNA
(více informací zde)

cena: 6.990 Kč

DNA test
Náramek podle předlohy
DNA 1 osoby

Ve variantách Radost a energie, Motivace, Štěstí, Stabilita/ochrana.
(více informací zde)

cena: 4.990 Kč

DNA test
Náramek podle předlohy
DNA 2 osob

Ve variantách Radost a energie, Motivace, Štěstí, Stabilita/ochrana.
(více informací zde)

cena: 6.990 Kč

DNA test
Náhrdelník
DNA paprsky

Šperk vyroben z českých krystalů Preciosa
a komponentů z ryzího stříbra
(více informací zde)

cena: 5.990 Kč

DNA test
Náhrdelník
DNA čip

Vyráběn dle DNA předlohy jedné osoby
a je možno zvolit barvu křišťálů.
(více informací zde)

cena: 7.990 Kč

DNA test
Náramek
DNA čip

Šperk vyroben z českých krystalů Preciosa
a komponentů z ryzího stříbra.
(více informací zde)

od 10.990 Kč

DNA test
Náramek a náhrdelník
DNA čip

Do náramku lze
zakódovat až 4 osoby
a do náhrdelníku 1 osobu.
(více informací zde)

od 15.990 Kč

Genoklenot – klenot z DNA

Která žena by neměla ráda šperky? Genoklenot představuje dva důležité atributy, které dají podtrhnout ženské kráse- luxusní šperk a jedinečnost. Nabízíme náhrdelníky a náramky ve třech různých modelech v různých barevných kombinacích.

Genoklenot – šperk z DNA

Myšlenka ztvárnění genetického profilu do podoby šperku přišel již dávno, kdy ideou bylo spojit osobní předmět člověka s genetickým kódem – něco na způsob medailonku s fotografií dítěte či rodiny. Cesta od myšlenky ke šperku byla dlouhá a trnitá. Nejdříve se navrhla samotná podoba šperku – šroubovice a medailon, ze kterých následně vznikly dva základní Genoklenoty – DNA helix a DNA čip. Posléze se navrhl ještě model DNA paprsky. Pokračoval dlouhý výběr a vývoj materiálů, které byly pro výrobu šperku použity. K vyobrazení Vašeho jedinečného genetického profilu jsou pečlivě vybírány jen ty nejkvalitnější materiály – české krystaly Preciosa, stříbro vysoké ryzosti (925/1000) a antialergenní komponenty. Každý šperk je ručně vytvářen zkušenými českými klenotníky a šperkaři.

Unikátní šperky: Vaše DNA jako neopakovatelný design

V dnešním světě, kde osobní jedinečnost hraje klíčovou roli, přinášíme Vám revoluční spojení vědy a elegance – šperky vyrobené podle profilu Vaší vlastní DNA. Tyto exkluzivní kousky nejen zvýrazňují Vaši jedinečnost, ale přinášejí do světa módy nový rozměr, kde každý šperk je osobním vyjádřením vašeho genetického kódu.

Jak to funguje?

Proces vytváření těchto šperků začíná jednoduše. Po objednání Vám zašleme sadu na odběr DNA, která obsahuje jemný štěteček pro stěr buněk z vnitřní tváře a podrobné instrukce k odběru. Odběr je bezbolestný, rychlý a bezpečný, což z něj činí dostupný zážitek pro každého.

Unikátní design každého kousku

Naše šperky jsou ručně vytvářeny podle genetických markerů získaných z Vaší DNA. Každý člověk má jedinečné genetické markery, a tedy každý kousek šperku je originální a neopakovatelný. Vzor a kompozice krystalů jsou určeny těmito genetickými markery, což dává šperkům jejich jedinečný vzhled.

Certifikát s klíčem k unikátnosti

Spolu se šperkem obdržíte certifikát s klíčem, který Vám poskytne detaily o genetických markerech a unikátnosti Vašeho šperku. Máte tak jistotu, že nosíte nejen krásný kousek, ale také originál, který nese stopy vaší vlastní DNA.

Výběr barev a materiálů

Máte možnost vybrat si barevnost krystalů z naší široké palety, která zahrnuje deset elegantních variant. Vzorník barev Vám umožní pečlivě vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje Vaši osobnost.

Genoklenot jako dokonalý dárek

Naše šperky dodáváme v luxusní černé dárkové krabičce s magnetickým uzávěrem, což z nich činí dokonalý dárek pro každou příležitost. Udělejte dojem svým blízkým tím, že jim darujete kousek šperku, který nese stopy jejich vlastní DNA.

Oživte svůj šperkový arzenál tím, že si pořídíte unikátní kousek, který nenajdete nikde jinde. Naše šperky vyrobené podle profilu DNA spojují vědu a krásu, poskytují vám tak možnost nosit svou jedinečnost doslova na krku.