Diskrétní doručení – DNA testu

Chráníme Vaše soukromí a proto každá objednávka je balena a doručována absolutně diskrétně.

  • Odběrovou sadu doručujeme rozvozem vždy v neoznačených bílých obálkách.
  • Není na nich naše logo ani jiný obrázek nebo text, který by mohl napovědět, co jste si objednali.
  • Nikdo z obalu neurčí, jaký druh zboží je přepravován.
  • Při osobním odběru (rozvozu) si sami určíte místo a čas doručení.
  • Při doručování přes Zásilkovnu je na obálce čárkový kód, různá doručovací čísla, jméno Mgr. David Moravec a Vaše doručovací adresa (popřípadě adresa odběrového místa).
  • Při doručování přes Česku poštu je na obálce Vaše doručovací adresa a adresa sídla naší firmy: Mgr. David Moravec, Výhledy 585/46b, Ostrava-Hošťálkovice, 725 28.
  • Z adresy odesilatele tak nikdo nic nepozná.

DNA test od nás vždy diskrétně

Rozhodně nikdo nepozná, co se v balíčku nachází, nemusíte se bát jakékoliv trapné situace při přebírání zásilky. Nemusíte mít ani obavu z pohledu zvědavé doručovatelky.
Používáme bílé „bublinkové“ obálky velikosti A4 na které uvedeme Vaši adresu a u odesilatele uvádíme pouze:

Mgr. David Moravec
Výhledy 585/46b
Ostrava-Hošťálkovice
725 28

Na této adrese není prodejna, ale pouze sídlo firmy. Z adresy odesilatele tak nikdo nic nepozná.

Vaše soukromí je pro nás důležité!

Odběrová sada na DNA test je navíc v plastovém pouzdře a ještě v další (menší) bublinkové obálce. Obsah tak není vidět v protisvětle a ani není odhalen protřepáním.

Výsledky DNA testu

Výsledky DNA testu Vám doručí Genomac výzkumný ústav s.r.o. obvykle v bílé obálce, na obálce bude Vaše adresa a v levém horním rohu adresa odesílatele – Genomac výzkumný ústav s.r.o.

Diskrétnost při doručování odběrových sad – Zajistíme Vaše soukromí

Vážení zákazníci,

Jsme hrdí na to, že můžeme být vaším partnerem ve Vaší cestě k objevování genetických tajemství. Chápeme, že soukromí je klíčové, a proto jsme se zaměřili na zajištění maximální diskrétnosti při doručování našich odběrových sad pro DNA testování.

Diskrétní balení

Vaše soukromí je naší prioritou od začátku až do konce procesu. Každá odběrová sada je pečlivě zabalená tak, aby nevyvolala žádné podezření. Na obalu nenajdete žádné nápisy nebo logo, které by mohlo odhalit obsah. Vaše tajemství zůstane skryto, dokud se sami nerozhodnete ho odhalit.

Anonymní doručení rozvozem

Proces doručení je plně anonymní. Naši kurýři jsou instruováni na dodržování maximální diskrétnosti při předávání zásilek. Nemusíte se obávat, že by někdo věděl, co se nachází uvnitř balení. Vaše důvěrnost je pro nás klíčová.
Při doručování přes Zásilkovnu a nebo Českou poštu používáme minimum informací na obálce, aby nedošlo k odhalení obsahu zásilky.

V našem eshopu chápeme, že genetická analýza je citlivým tématem. Proto vám chceme poskytnout nejen kvalitní službu, ale také zajištění diskrétnosti našich procesů. Můžete se spolehnout na to, že Vaše genetické údaje jsou u nás v bezpečí (v průvodce u DNA testu si navíc můžete vybrat likvidaci Vašeho vzorku).

Děkujeme za důvěru, kterou nám vkládáte.

S pozdravem Mgr. David Moravec