Genoskop DNA testy – hubnutí a talenty

Odběrové DNA sady rozvážíme v Ostravě a Hlučíně  (bez poplatku),
do jiného města Vám sadu pošleme přes Zásilkovnu nebo poštou. Odběrovou sadu si můžete vyzvednout i v Praze v laboratoři.

Objednávat můžete i telefonicky tel.: 603 277 688 nebo přes e-mail.

DNA Test Genoskop
Junior talenty dětí

Prostřednictvím testu zjistíte,
co bylo Vašemu dítěti dáno do „vínku“.
(více informací zde)

od 3.900 Kč

DNA Test Genoskop Linie
hubnutí podle DNA+ nutriční rozbor

Test zaměřený na genetické dispozice,
které ovlivňují redukovat váhu.
(více informací zde)

od 7.990 Kč

DNA Test Genoskop Komplet
(Junior a Linie)

Kombinace DNA testů
Genoskop Junior a Genoskop Linie.
(více informací zde)

od 9.490 Kč

Genetický test talentů a vloh

Genetický test talentů a vloh, Genoskop, vychází z nejnovějších vědeckých poznatků o genech a jejich roli v lidském organismu a díky tomu Vám může pomoci například při redukci Vaší váhy nebo výběru mimoškolních aktivit pro Vaše děti.

Nadbytečný příjem cukrů?

Každý gen totiž kóduje protein, který má v těle specifickou funkci, jako například stavební kámen svalu, přenašeč iontů do buňky, katalyzátor syntézy DNA nebo třeba senzor hladiny cukru v krvi. A pokud se v genu nachází nějaká odchylka, může dojít ke změně funkce výsledného proteinu a tím odlišné vlastnosti, která s daným proteinem souvisí. Například malá odchylka v genu pro glukózový senzor v krvi způsobí to, že tento senzor „hlásí“ snížené množství cukru v krvi, přestože je ho tam ve skutečnosti dostatek. Výsledkem je pak zvýšená potřeba a s tím spojený i nadbytečný příjem cukrů, což může vést k nadváze. Stejně tak odchylka v genu pro protein tvořící rychlá svalová vlákna vede k přeměně těchto vláken v pomalá a mění tak sprintera na vytrvalce.

Pomoc při nasměrování životního stylu Vašich dětí

V testech Genoskop jsou obsažené vlohy a s nimi spojené geny, jejichž znalost může pomoci nasměrovat životní styl dětí či dospělých tak, aby byl tělu co nejpřirozenější. Všechny tyto geny jsou pečlivě vybírány na základě vědeckých studií, které jejich roli u konkrétní vlastnosti potvrdily na významné skupině jedinců právě s touto vlastností (například sportovní geny na vrcholových sportovcích, absolutní hudební sluch na hudebních virtuozech, metabolismus tuků na obézních jedincích atd.).

Genoskop DNA testy:

  1. Koníčky a sporty Vašich dětí podle DNA – Genoskop Junior. Prozradí přirozené vlohy a nadání Vašich dětí zakódované v jejich DNA (více informací).
  2. Hubnutí podle DNA – Genoskop Linie. Odhalte způsob, jak právě Vy nejúčinněji zhubnete. Poradíme Vám, jak nejlépe zhubnout zvolením vhodné stravy a pohybu na základě genetických dispozic zapsaných ve Vaší DNA (více informací).
  3. Genoskop Komplet je balíček obsahující oba testy – Junior a Linie (více informací).