Genoskop Komplet (Junior a Linie)

  Platba / doručení:

  Počet osob:

  Genoskop Komplet (Junior a Linie)

  Genoskop Komplet je kombinace testů – Genoskop Junior a Genoskop Linie za zvýhodněnou cenu.

  Prodejní ceny:

  • 9.490 Kč – 1 osoba (Single)
  • 17.990 Kč – 2 osoby (Duo)
  • 23.990 Kč – 3 osoby (Trio)
  • 26.990 Kč – 4 osoby (Rodina)

  Genoskop Komplet je kombinace testů – Genoskop Junior a Genoskop Linie. Prostřednictvím testu Genoskop Junior zjistíte, co bylo Vašemu dítěti dáno do „vínku“ a co ne. Odhalíte jeho silné stránky i skryté předpoklady a dozvíte se, jestli má smysl vést ho spíše ke hře na klavír nebo ke sportu a jakému, zda je spíše ranní ptáče či noční sova a jestli není více ohroženo vznikem závislostí než ostatní děti.
  Genoskop LINIE je genetický test zaměřený na osm pečlivě vybraných genetických dispozic, které ovlivňují schopnost udržet si nebo redukovat váhu.

  Odběrové DNA sady rozvážíme v Ostravě a Hlučíně bez poplatku,
  do jiného města Vám sadu pošleme přes Zásilkovnu nebo poštou. Odběrovou sadu si můžete vyzvednout i v Praze v laboratoři.

  Objednávat můžete i telefonicky tel.: 603 277 688 nebo přes e-mail.

  Genoskop JUNIOR

  Genoskop DNA testProstřednictvím testu Genoskop Junior zjistíte, co bylo Vašemu dítěti dáno do „vínku“ a co ne. Odhalíte jeho silné stránky i skryté předpoklady a dozvíte se, jestli má smysl vést ho spíše ke hře na klavír nebo ke sportu a jakému, zda je spíše ranní ptáče či noční sova a jestli není více ohroženo vznikem závislostí než ostatní děti.

  Výsledek testu Vám pak může pomoci ve složitém rozhodování, kam a jak směřovat aktivity Vašeho potomka, jaké koníčky a záliby budou pro něj optimální a ve které oblasti může dosáhnout výjimečných výsledků, neboť nesprávná volba koníčku může mít podle dětských psychologů na děti různý vliv – zatímco některé zvládají případné nezdary dobře, jiné mohou psychicky strádat a trápit se.Genoskop protokol a odběrová sada

  Test Genoskop Junior vychází ze současných poznatků celosvětových vědeckých studií. Dovednosti zahrnuté v tomto testu (gen pro absolutní hudební sluch, sprinterský nebo vytrvalostní gen, gen pro fyzickou zdatnost) byly vybrány záměrně v nabízené kombinaci, neboť pro jejich rozvoj je rozhodující právě období dětství (cca od tří let věku). Pokud totiž budou mít nadaní jedinci vhodnou příležitost a prostředí jim poskytne dostatek potřebných podnětů, dané vlohy se s největší pravděpodobností projeví na vysoké úrovni. Kromě toho, čím dříve ke zdokonalování skrytých potenciálů dochází, tím bývají podporované schopnosti kvalitnější. Talentované děti pak mohou v budoucnu podávat nadprůměrné výkony v oblasti, které se věnují, v níž jsou dobří, a navíc jim činí potěšení a baví je. Naopak, pokud dětem vrozené nadání pro určité činnosti chybí, nebo vlastní gen pro zvýšené riziko vzniku závislosti či gen pro cirkadiánní rytmus typu „sova“, mohou pak rodiče vhodně přizpůsobit jejich denní činnost tak, aby nebyly přetěžovány v oblastech, které jim nejsou vlastní, aby byly zaměstnávány dostatkem vhodných aktivit, a to ve správné denní době.  Genoskop LINIE

  Genoskop LINIE je genetický test zaměřený na osm pečlivě vybraných genetických dispozic, které ovlivňují schopnost udržet si nebo redukovat váhu.
  Přejete-li si zhubnout, výsledek Vašeho snažení záleží na energetickém příjmu a tělesné činnosti, kterou v průběhu dne vykonáte. Významný vliv na celkový výsledek mají (kromě faktorů jako je věk, váha, pohlaví, zdravotní stav, předchozí diety a další) Vaše geny a to až z více než 50 %. Znalost toho, jaké vrozené vlohy se u Vás vyskytují a jak je využít nebo naopak potlačit správným stravováním a odpovídajícím pohybem může tedy významně pomoci ve Vašem snažení o redukci váhy. Tento test doporučuje přední výživový odborník a náš hlavní konzultant Ing. Petr Havlíček.

  Výsledek testu Genoskop LINIE se vypracovává pro každého zcela individuálně a to ve formě podrobného několikastránkového protokolu. Zahrnuje celková doporučení na základě Vámi uvedených vstupních údajů a výsledků analýz genetických předpokladů, jako jsou fyzická zdatnost, schopnost zvládat vytrvalostní vs. rychlostní sporty, citlivost k hořké chuti, zvýšená potřeba cukru, vliv příjmu tuků nebo vůbec schopnost redukovat váhu.

  Tyto dědičné faktory se u každého člověka liší, a proto někdo například musí k hubnutí omezit celkový příjem tuků, zatímco jinému stačí vyměnit máslo za rostlinné oleje a kvalitní margarín. Dále se může ukázat, že u někoho je celková potřeba příjmu cukrů vyšší a je tedy nutné pečlivě vybírat jejich zdroj, a někdo zase z důvodu vyšší citlivosti k hořké chuti omezuje příjem zeleniny. Některým lidem geneticky nejvíce vyhovují sporty vytrvalostní, jako je běh či plavání na dlouhé tratě, druhým zase sporty rychlostní a silové typu volejbal nebo tenis a ostatním nejlépe sedí kombinace vytrvalosti a síly jako je horská cyklistika, veslování, horolezectví…

  Na základě testu Genoskop Linie si můžete zvolit takovou stravu a pohyb, které nejvíce odpovídají Vašim vrozeným předpokladům a tudíž by pro Vás měly být co nejpřirozenější.