DNA Test Genoskop Linie –
hubnutí podle DNA + nutriční rozbor

  Platba / doručení:

  Počet osob:

  Genoskop Linie hubnutí + nutriční rozbor

  Genoskop LINIE je genetický test zaměřený na osm pečlivě vybraných genetických dispozic, které ovlivňují schopnost udržet si nebo redukovat váhu:

  Odběrové DNA sady rozvážíme v Ostravě, Hlučíně a Frýdku-Místku, do jiného města Vám sadu můžeme poslat poštou.

  Prodejní ceny:

  Hubnutí podle DNA

  Přejete-li si zhubnout, výsledek Vašeho snažení záleží na energetickém příjmu a tělesné činnosti, kterou v průběhu dne vykonáte. Významný vliv na celkový výsledek mají (kromě faktorů jako je věk, váha, pohlaví, zdravotní stav, předchozí diety a další) Vaše geny a to až z více než 50 %. Znalost toho, jaké vrozené vlohy se u Vás vyskytují a jak je využít nebo naopak potlačit správným stravováním a odpovídajícím pohybem může tedy významně pomoci ve Vašem snažení o redukci váhy. Tento test doporučuje přední výživový odborník a náš hlavní konzultant Ing. Petr Havlíček.

  DNA Test Genoskop Linie

  Genoskop LINIE je genetický test zaměřený na osm pečlivě vybraných genetických dispozic, které ovlivňují schopnost udržet si nebo redukovat váhu.

  Genoskop DNA test

  Výsledek testu Genoskop LINIE se vypracovává pro každého zcela individuálně a to ve formě podrobného několikastránkového protokolu. Zahrnuje celková doporučení na základě Vámi uvedených vstupních údajů a výsledků analýz genetických předpokladů, jako jsou fyzická zdatnost, schopnost zvládat vytrvalostní vs. rychlostní sporty, citlivost k hořké chuti, zvýšená potřeba cukru, vliv příjmu tuků nebo vůbec schopnost redukovat váhu.

  Tyto dědičné faktory se u každého člověka liší, a proto někdo například musí k hubnutí omezit celkový příjem tuků, zatímco jinému stačí vyměnit máslo za rostlinné oleje a kvalitní margarín. Dále se může ukázat, že u někoho je celková potřeba příjmu cukrů vyšší a je tedy nutné pečlivě vybírat jejich zdroj, a někdo zase z důvodu vyšší citlivosti k hořké chuti omezuje příjem zeleniny. Některým lidem geneticky nejvíce vyhovují sporty vytrvalostní, jako je běh či plavání na dlouhé tratě, druhým zase sporty rychlostní a silové typu volejbal nebo tenis a ostatním nejlépe sedí kombinace vytrvalosti a síly jako je horská cyklistika, veslování, horolezectví…

  Na základě testu Genoskop Linie si můžete zvolit takovou stravu a pohyb, které nejvíce odpovídají Vašim vrozeným předpokladům a tudíž by pro Vás měly být co nejpřirozenější.

  Jak vypadá výsledek testu Genoskop LINIE – hubnutí podle DNA

  Zelená část – genetické výsledky (9 stran):

  Hubnutí podle DNA zelená část

  Červená část – podrobný popis výsledků a doporučení (6 stran):

  Hubnutí podle DNA červená část

  Hnědá část – obecné informace (10 stran):

  Hubnutí podle DNA hnědá část