DNA náramky pro páry – ocelové pouto podle předlohy partnerovy DNA

6 990 

Elegantní párové náramky v jednoduchém nadčasovém designu zhotovené převážně z chirurgické oceli pro Váš ocelově pevný vztah.

Katalogové číslo: 472 Kategorie:

Popis

Ocelové pouto podle předlohy DNA

Představujeme zcela novou kolekci párových náramků v moderním duchu. Náramky jsou vytvořeny pro páry, kteří jsou si „souzeni“, na základě jedinečných úseků jejich genetické informace (DNA). Tímto náramkem nejen symbolizujete svého partnera, ale také nesete jeho genetickou jedinečnost!

DNA v barevných pozicích náramků

Pro výrobu těchto náramků potřebujeme vzorky Vaší a partnerovy DNA, které se odebírají jemným stěrem buněk z vnitřní části tváře. Poštou od nás obdržíte speciální štětečky pro odběr vzorků, které nám poté pošlete zpět. Nemusíte nikam chodit. Ve vzorcích Vaší DNA analyzujeme 14 oblastí, které jsou známé jako hypervariabilní, což znamená, že u různých jednotlivců mají různé (unikátní) hodnoty. Tyto hodnoty pak integrujeme do barevných pozic vašich náramků – hodnoty partnera do jeho náramku a naopak. Rozmístění barevných korálků tak přesně odráží unikátnost vaší DNA.

Dárková krabička součást náramků

Náramky jsou vyrobeny z kvalitních korálků a komponentů z chirurgické oceli a galvanizované chirurgické oceli. Každý náramek je dodáván v elegantní dárkové černé krabičce s magnetickým uzávěrem a je doprovázen certifikátem, který obsahuje klíč k rozmístění genetických markerů v náramku.

Barevnost náramků si sami volíte z čtyř dostupných variant.

Co se stane po objednání DNA náramku?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, zašleme vám poštou nebo Zásilkovnou sadu pro odběr vzorků vaší a partnerovy DNA (popřípadě doručíme rozvozem). Odběr je rychlý, bezbolestný a bezpečný a lze provést i u dětí. Nemusíte se obávat. Odebrané vzorky nám pošlete zpět do laboratoří Genomac, a do 4 týdnů od doručení vzorků Vám zhotovíme vaše náramky.

Párové náramky – ideální dárek z lásky

V dnešní době, kdy páry hledají výjimečné a osobní dárky, přicházejí DNA náramky jako inovativní a emocionálně nabité řešení. Tyto klenoty nejen zdobí zápěstí, ale přinášejí i symboliku spojení dvou jedinečných DNA do jednoho elegantního kusu oceli.

Ocelový příběh – síla a odolnost vztahu

Ocelové DNA náramky jsou vytvořeny z vysoce kvalitní chirurgické oceli a galvanizované chirurgické oceli, která zajišťuje odolnost a trvanlivost. Tento materiál není pouze pevný, ale také reprezentuje sílu a odolnost vztahu.

Jedinečný dotek osobnosti

Každý z náramků je vytvořen na základě genetického kódu partnerů. Používáme nejmodernější technologie k extrakci DNA vzorku, který je následně transformován do unikátního designu. To znamená, že každý kus je jedinečný, stejně jako každý vztah.

Symbol spojení

Ocelové pouto se skládá ze dvou náramků, každá obsahující DNA jednoho z partnerů. Tyto náramky jsou propojené silným vztahem dvou lidí, představující vzájemné propojení a spojení, které přesahuje fyzickou existenci. Při nošení těchto náramků mají partneři symbolický důkaz o svém jedinečném spojení.

Osobní proces vytváření

Proces vytváření ocelových DNA náramků je intenzivní a osobní. Každý krok, od odběru vzorku DNA po ruční výrobu, je provázen péčí a respektem k jedinečnosti každého vztahu. To dává náramkům nejen krásu, ale také hlubší význam.

Dárek, který oslavuje vztah

Ocelové DNA náramky nejsou pouze šperkem. Jsou to vzácné umělecké kusy, které slaví jedinečnost každého vztahu. Výraz lásky a oddanosti, který zůstane uchován v každém detailu náramku.

Ocelové DNA náramky pro páry nejsou jen kusy šperků, jsou to symboly jedinečné lásky. Tyto pouta spojují nejen dvě osoby, ale i jejich genetický kód, vytvářející neopakovatelný klenot, který vypráví příběh o jedinečnosti jejich spojení. Jsou to nejen náramky; jsou to umělecká díla nesoucí hluboký význam a emoce.

Další informace

Hmotnost 0.08 kg
Barva

černá-stříbrná, stříbrná-černá, černá-zlatá, stříbrná-zlatá