DNA Čip náhrdelník podle předlohy DNA 1 osoby

7 990 

Originální a zároveň univerzální šperk vyrobený podle jedné DNA, který se skvěle hodí jak do společnosti, tak například k letním šatům, či topu.

Katalogové číslo: 3262 Kategorie:

Popis

DNA Čip náhrdelník podle předlohy DNA 1 osoby

Náš náhrdelník DNA Čip je tvořen krystaly Preciosa a komponenty z ryzího stříbra (925/1000). Jeho délka je variabilní díky prodlužovacím řetízkům u zapínání, pohybující se v rozmezí cca 45 – 50 cm.

Tento exkluzivní šperk je ručně vytvářen na základě DNA předlohy jednotlivce, což mu dává jeho jedinečný charakter. Genetická informace v DNA obsahuje specifické úseky, nazývané genetické markery, které jsou u každého jednotlivce jedinečné. Právě tyto markery určují vzor a kompozici krystalů v DNA čipu. Klíč, podle něhož byl šperk vytvořen, je součástí certifikátu, který obdržíte spolu s Genoklenotem. Máte možnost vybrat si barevnost krystalů z deseti dostupných variant.

 

Dárková krabička součástí náhrdelníku

Genoklenot doručujeme v luxusní černé dárkové krabičce s magnetickým uzávěrem, což ho činí ideálním dárkem pro vaši milovanou ženu, maminku nebo babičku.

 

A co se bude dít po objednání DNA testu?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, zašleme Vám poštou sadu na odběr DNA, která zahrnuje jemný štěteček pro stěr buněk z vnitřní tváře a podrobné instrukce k odběru. Odběr je bezbolestný, rychlý a bezpečný, což znamená, že si s ním poradí i děti.

Odebrané vzorky spolu s výběrem barev odešlete zpět do laboratoří Genomac a my Vám do 4 týdnů od doručení dokončíme váš jedinečný Genoklenot. Vaše DNA se promění v krásný šperk, který bude nosit jedinečnost vás nebo vašich blízkých.

 

Další informace

Hmotnost 0.08 kg
Barva krystalů Preciosa:

Ruby, Capry Blue, Peridot, Topaz, Fuchsia, Rose, Amethyst, Blue Zircon, Black Diamond, Jet Hematit