DNA test příbuzenství

Tento DNA test umožňuje prokázat zda jsou dvě nebo více osob geneticky příbuzné.

Prodejní cena: od 9.400 Kč (nutná konzultace před platbou nebo před objednávkou)

Obvyklý model: 

  1. Základní a rozšířená STR analýza najednou: 9.400 Kč.
  2. Základní STR analýza: 5.400 Kč
    a pokud nevyjde dostatečná pravděpodobnost rozšíříme o další markery: 6.400 Kč, celkem 11.800 Kč.
DNA test příbuznosti

od 9.400 Kč

Tyto testy vypracováváme po předchozí konzultaci a zhodnocení možností testování (předpokládané příbuzenské vztahy, osoby k dispozici pro testování, předpokládaná pravděpodobnost úspěšného výsledku). Podle konkrétního případu vypracováváme také individuální cenu. Před platbou/objednání nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Odběrové DNA sady rozvážíme v Ostravě a Hlučíně bez poplatku,
do jiného města Vám sadu pošleme přes Zásilkovnu nebo poštou. Odběrovou sadu si můžete vyzvednout i v Praze v laboratoři.

Objednávat můžete i telefonicky tel.: 603 277 688 nebo přes e-mail.

DNA test příbuzenství

DNA test příbuznosti Každá lidská buňka obsahuje genetickou informaci ve formě DNA. Tato genetická informace je pro každého člověka zcela unikátní, a proto lze podle znaků nacházejících se v této informaci rozlišit jednoho člověka od druhého (kromě jednovaječných dvojčat, která mají genetický profil identický).

Lidský genTest příbuzenství je určen zejména pro jedince, kteří potřebují zjistit zda jsou geneticky příbuzní z důvodů právních – dědické nároky, imigrace, pro osobní jistotu nebo pouze ze zvědavosti. Test příbuzenství je využíván také při řešení otázek péče o dítě, jeho výživné, dále potvrzení rodokmenu, průkaz příbuznosti rodiny se kterou byl přerušen z různých důvodů kontakt, ověření příbuznosti v případě adopce, nebo u dětí narozených prostřednictvím metod IVF.

Test příbuzenství je určen rovněž pro případy identifikací osob nalezených či ztracených během přírodních, živelných pohrom.