DNA test příbuzenství

  Platba / doručení:

  DNA test příbuzenství:

  DNA test příbuzenství

  Odběrové DNA sady rozvážíme v Ostravě, Hlučíně a Frýdku-Místku, do jiného města Vám sadu můžeme poslat poštou.
  Umožňuje prokázat zda jsou dvě nebo více osob geneticky příbuzné.
  Prodejní cena: od 8.640 Kč (nutná konzultace)

  DNA příbuzenský test umožňuje prokázat zda jsou dvě nebo více osob geneticky příbuzné. Tento typ testu lze provádět v několika variantách jako je test otcovství, test mateřství, test sourozenecký, test identity dvojčat.

  Tyto testy vypracováváme po předchozí konzultaci a zhodnocení možností testování (předpokládané příbuzenské vztahy, osoby k dispozici pro testování, předpokládaná pravděpodobnost úspěšného výsledku). Podle konkrétního případu vypracováváme také individuální cenu. Pro objednání nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

  Objednávat můžete i telefonicky,
  tel.: 603 277 688.

  Objednávat můžete i přes e-mail.

  DNA test příbuzenství

  Genoskop DNA testKaždá lidská buňka obsahuje genetickou informaci ve formě DNA. Tato genetická informace je pro každého člověka zcela unikátní, a proto lze podle znaků nacházejících se v této informaci rozlišit jednoho člověka od druhého (kromě jednovaječných dvojčat, která mají genetický profil identický).

  Lidský genTest příbuzenství je určen zejména pro jedince, kteří potřebují zjistit zda jsou geneticky příbuzní z důvodů právních – dědické nároky, imigrace, pro osobní jistotu nebo pouze ze zvědavosti. Test příbuzenství je využíván také při řešení otázek péče o dítě, jeho výživné, dále potvrzení rodokmenu, průkaz příbuznosti rodiny se kterou byl přerušen z různých důvodů kontakt, ověření příbuznosti v případě adopce, nebo u dětí narozených prostřednictvím metod IVF.

  Test příbuzenství je určen rovněž pro případy identifikací osob nalezených či ztracených během přírodních, živelných pohrom.