DNA test příbuzenství

  Platba / doručení:

  DNA test příbuzenství:

  DNA test příbuzenství

  Odběrové DNA sady rozvážíme v Ostravě, Hlučíně a Frýdku-Místku, do jiného města Vám sadu můžeme poslat poštou.
  Umožňuje prokázat zda jsou dvě nebo více osob geneticky příbuzné.
  Prodejní cena: od 8.640 Kč (nutná konzultace)

  DNA příbuzenský test umožňuje prokázat zda jsou dvě nebo více osob geneticky příbuzné. Tento typ testu lze provádět v několika variantách jako je test otcovství, test mateřství, test sourozenecký, test identity dvojčat.

  Tyto testy vypracováváme po předchozí konzultaci a zhodnocení možností testování (předpokládané příbuzenské vztahy, osoby k dispozici pro testování, předpokládaná pravděpodobnost úspěšného výsledku). Podle konkrétního případu vypracováváme také individuální cenu. Pro objednání nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

  Objednávat můžete i telefonicky,
  tel.: 603 277 688.

  Objednávat můžete i přes e-mail.

  DNA test příbuzenství

  Genoskop DNA testKaždá lidská buňka obsahuje genetickou informaci ve formě DNA. Tato genetická informace je pro každého člověka zcela unikátní, a proto lze podle znaků nacházejících se v této informaci rozlišit jednoho člověka od druhého (kromě jednovaječných dvojčat, která mají genetický profil identický). Lidský genTest příbuzenství je určen zejména pro jedince, kteří potřebují zjistit zda jsou geneticky příbuzní z důvodů právních – dědické nároky, imigrace, pro osobní jistotu nebo pouze ze zvědavosti. Test příbuzenství je využíván také při řešení otázek péče o dítě, jeho výživné, dále potvrzení rodokmenu, průkaz příbuznosti rodiny se kterou byl přerušen z různých důvodů kontakt, ověření příbuznosti v případě adopce, nebo u dětí narozených prostřednictvím metod IVF. Test příbuzenství je určen rovněž pro případy identifikací osob nalezených či ztracených během přírodních, živelných pohrom.

  Jak DNA test probíhá?

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
  Proveďte prosím objednávku. My Vám odběrovou sadu obratem doručíme. Vy si sami odeberete vzorek. Odešlete vzorek poštou do laboratoře Genomac. Laboratoř Genomac izoluje a analyzuje DNA. Laboratoř Genomac vyhodnotí DNA. Laboratoř Genomac Vám zašle výsledek.
  DNA test postup odebírání vzorkuJakmile obdržíme Vaši objednávku DNA testu, tak Vám odběrovou soupravu doručíme, pomocí které si dle přiloženého návodu sami odeberete DNA – jednoduše a v pohodlí Vašeho domova. Před odběrem vzorků doporučujeme přibližně hodinu nekouřit, nejíst a nepít. Odběrový štěteček je dostatečně jemný i pro citlivá dětská ústa, takže test lze provádět prakticky od narození. Následně vzorky zašlete do laboratoře Genomac. Po obdržení Vašich vzorků se pomocí nejmodernějších přístrojů provede izolace a analýza DNA, následuje vyhodnocování a interpretace získaných dat.

  DNA test