DNA Paprsky náhrdelník

  Platba / doručení:

  Barva krystalů Swarovski (viz vzorník):

  Počet osob a cena:

  Náhrdelník DNA paprsky je šperk vyroben z křišťálů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000) s možností variability délky (cca 45 – 50 cm). Náhrdelník je vyráběn dle DNA předlohy jedné osoby a je možné libovolně zvolit barvu křišťálů.

  Náhrdelník z DNA – paprsky 

  Náhrdelník DNA paprsky je mimořádným spojením luxusního šperku s osobním kouzlem milovaného člověka. Je ručně vyroben z krystalů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000) s variabilní délkou cca 45 – 50 cm. Náhrdelník je vyráběn podle vybraných úseků v DNA, tzv. genetických markerů, které jsou pro každého člověka rozdílné a tedy charakteristické. Paprsky odpovídají těmto genetickým markerům a jejich hodnoty se promítnou do pozice barevných krystalů v paprscích. Náhrdelník vyrábíme podle DNA předlohy jedné osoby.  

  Genoklenot dodáváme v sametové dárkové kazetě, můžete ho tedy rovnou použít jako dárek.
  Spolu s Genoklenotem od nás obdržíte také certifikát, který Vám o náhrdelníku poskytne všechny důležité informace. Jeho součástí je i klíč popisující rozmístění genetických markerů v náhrdelníku.
  Barevnost krystalů si volíte sami výběrem z deseti variant podle vzorníku barev, který je k nahlédnutí v horním menu. S výběrem barevnosti však nemusíte spěchat, můžete ji zvolit až dodatečně, protože vzorník od nás obdržíte také poštou po provedení objednávky. Zatím můžete tedy v klidu rozmýšlet.

  Co se bude dít po objednání?

  Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou sadu na odběr DNA – jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru. Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. Kromě odběrové sady obdržíte také vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti Vašeho Genoklenotu. Odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Váš Genoklenot.

  dna-paprsky-nahrdelnik-dna-test
  dna-paprsky-nahrdelnik-dna-test-ukazka