Náramek a náhrdelník DNA čip

  Platba / doručení:

  Barva krystalů Swarovski:

  Počet osob a cena:

  1 osoba 15 990,- Kč
  2 osoby 18 990,- Kč
  3 osoby 20 990,- Kč
  4 osoby 22 990,- Kč
  5 osob 24 990,- Kč

  Souprava náramek + náhrdelník DNA čip jsou šperky vyrobeny z křišťálů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Jejich délka je variabilní díky prodlužovacím řetízkům a zapínání (náramek 17,5 – 20 cm, náhrdelník 45 – 50 cm). Šperky jsou vyráběny podle předlohy jedné nebo více osob. Do náramku lze zakódovat až 4 osoby a do náhrdelníku osobu 1. Barevné provedení je zcela volitelné dle vzorníku křišťálů.

  Náramek a náhrdelník DNA čip

  Souprava DNA čip je vyrobena z krystalů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Délka šperků je variabilní díky prodlužovacím řetízkům u zapínání (náramek 17,5 – 20 cm, náhrdelník 45 – 50 cm). Každý čip (stříbrná destička) je posázen 108 krystaly a je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby. Do náhrdelníku lze tedy zakódovat 1 osobu a do náramku až 4 osoby. Pozice barevných krystalů odpovídají hodnotám jedinečných úseků, tzv. genetických markerů, v každé DNA. Klíč, podle kterého byly náhrdelník a náramek vyrobeny, je součástí certifikátu, který od nás obdržíte spolu s Genoklenoty. Barevnost krystalů si volíte sami výběrem z deseti variant, přičemž každý čip může mít jinou barvu. Vzorník barev je k nahlédnutí v horním menu, s výběrem barevnosti však nemusíte spěchat. Vzorník k definitivnímu výběru barev od nás obdržíte také poštou po provedení objednávky, zatím můžete tedy v klidu rozmýšlet.
  Sadu DNA čip dodáváme v sametové dárkové kazetě, můžete ji tedy rovnou použít jako dárek.

  Co se bude dít po objednání?

  Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou sadu na odběr DNA – jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru. Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. Kromě odběrové sady obdržíte také vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti Vašich Genoklenotů. Odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Váše Genoklenoty.

  Náhrdelník DNA čip
  Náhrdelník DNA čip
  Náramek DNA čip