Genoklenot - klenot z DNA

Která žena by neměla ráda šperky? Genoklenot představuje dva důležité atributy, které dají podtrhnout ženské kráse- luxusní šperk a jedinečnost. Nabízíme náhrdelníky a náramky ve třech různých modelech v různých barevných kombinacích.

Genoklenot
Myšlenka ztvárnění genetického profilu do podoby šperku přišel téměř před čtyřmi lety, kdy ideou bylo spojit osobní předmět člověka s genetickým kódem - něco na způsob medailonku s fotografií dítěte či rodiny. Cesta od myšlenky ke šperku byla dlouhá a trnitá. Nejdříve se navrhla samotná podoba šperku – šroubovice a medailon, ze kterých následně vznikly dva základní Genoklenoty – DNA helix a DNA čip. Posléze se navrhl ještě model DNA paprsky. Pokračoval dlouhý výběr a vývoj materiálů, které byly pro výrobu šperku použity. K vyobrazení Vašeho jedinečného genetického profilu jsou pečlivě vybírány jen ty nejkvalitnější materiály - krystaly Swarovski, stříbro vysoké ryzosti (925/1000) a antialergenní komponenty. Každý šperk je ručně vytvářen zkušenými českými klenotníky a šperkaři.

Souprava náramek a náhrdelník DNA šroubovice
Souprava náramek a náhrdelník DNA šroubovice
více (zde)
1 osoba 9 990,- Kč
2 osoby 12 990,- Kč

Náramek a náhrdelník DNA šroubovice jsou šperky vyrobeny z křišťálů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa a antialergenních materiálů. Délka obou šperků je díky prodlužovacím řetízkům a zapínání z ryzího stříbra (925/1000) variabilní (náramek 20 – 25 cm, náhrdelník 30 – 50 cm). Barevné provedení je zcela volitelné dle vzorníku křišťálů.

Náramek DNA šroubovice
Náramek DNA šroubovice
více (zde)
1 osoba 5 990,- Kč

Náramek DNA šroubovice je šperk vyrobený z křišťálů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa, antialergenního drátku a syntetického vlákna. Délka náramku je variabilní (20 - 25 cm) díky prodlužovacímu řetízku a zapínání z ryzího stříbra (925/1000). Náramek je vyráběn dle DNA předlohy jedné osoby a je možno libovolně zvolit barvu křišťálů.


Náhrdelník DNA šroubovice
Náhrdelník DNA šroubovice
více (zde)
1 osoba 6 990,- Kč

Náhrdelník DNA šroubovice je šperk vyroben z křišťálů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa, antialergenního drátku a syntetického vlákna. Délka náhrdelníku je variabilní (cca 30 – 50 cm) díky prodlužovacímu řetízku a dvojitému zapínání z ryzího stříbra (925/1000). Náhrdelník je vyráběn dle DNA předlohy jedné osoby a je možno libovolně zvolit barvu křišťálů.

Náhrdelník DNA paprsky
Náhrdelník DNA paprsky
více (zde)
1 osoba 5 990,- Kč

Náhrdelník DNA paprsky je šperk vyroben z křišťálů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000) s možností variability délky (cca 45 – 50 cm). Náhrdelník je vyráběn dle DNA předlohy jedné osoby a je možné libovolně zvolit barvu křišťálů.


Souprava náramek a náhrdelník DNA čip
Souprava náramek a náhrdelník DNA čip
více (zde)
1 osoba 15 990,- Kč
2 osoby 18 990,- Kč
3 osoby 20 990,- Kč
4 osoby 22 990,- Kč
5 osob 24 990,- Kč

Souprava náramek + náhrdelník DNA čip jsou šperky vyrobeny z křišťálů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Jejich délka je variabilní díky prodlužovacím řetízkům a zapínání (náramek 17,5 – 20 cm, náhrdelník 45 – 50 cm). Šperky jsou vyráběny podle předlohy jedné nebo více osob. Do náramku lze zakódovat až 4 osoby a do náhrdelníku osobu 1. Barevné provedení je zcela volitelné dle vzorníku křišťálů.

Náramek DNA čip
Náramek DNA čip
více (zde)
1 osoba 10 990,- Kč
2 osoby 13 990,- Kč
3 osoby 16 990,- Kč
4 osoby 18 990,- Kč

Náramek DNA čip je šperk vyroben z křišťálů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Délka náramku je díky prodlužovacímu řetízku variabilní (cca 17,5 - 20 cm). Náramek je vyráběn dle DNA předlohy jedné nebo více osob a je do něj možno zakódovat až 4 osoby a zároveň libovolně zvolit barvu každého čipu.


Náhrdelník DNA čip
Náhrdelník DNA čip
více (zde)
1 osoba 7 990,- Kč

Náhrdelník DNA čip je šperk vyroben z křišťálů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Délka náhrdelníku je variabilní (cca 45-50 cm). Náhrdelník je vyráběn dle DNA předlohy jedné osoby a je možno libovolně zvolit barvu křišťálů.

Možnosti barevného provedení (všech genoklenotů)
DNA barevné provedeníPo objednávce
Vás budeme kontaktovat
a domluvíme spolu podrobnosti
a barevné provedení
dle vzorníku výše.

Klenot:*
Počet osob:*
Výběr barevnosti:*
Jméno a příjmení:*
Vaše tel. číslo*
Váš e-mail:*
Ulice a číslo:*
Město:*
PSČ:*

....................................................................

Platba / doručení:*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů:*
Poznámka (nepovinná položka):


Jak DNA test probíhá?

1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.
Proveďte prosím objednávku.   My Vám odběrovou sadu obratem doručíme.   Vy si sami odeberete vzorek.   Odešlete vzorek poštou do laboratoře Genomac.   Laboratoř Genomac izoluje a analyzuje DNA.   Laboratoř Genomac vyhodnotí DNA.   Laboratoř Genomac Vám zašle výsledek.

Genoskop DNA testJakmile obdržíme Vaši objednávku DNA testu, tak Vám odběrovou soupravu doručíme, pomocí které si dle přiloženého návodu sami odeberete DNA - jednoduše a v pohodlí Vašeho domova. Před odběrem vzorků doporučujeme přibližně hodinu nekouřit, nejíst a nepít. Odběrový štěteček je dostatečně jemný i pro citlivá dětská ústa, takže test lze provádět prakticky od narození.
Následně vzorky zašlete do laboratoře Genomac. Po obdržení Vašich vzorků se pomocí nejmodernějších přístrojů provede izolace a analýza DNA, následuje vyhodnocování a interpretace získaných dat.DNA test

Back to Top