Zajímavé vánoční dárky z Vaší DNA

Vánoční dárek: geografický původ předků

DNA Vánoční dárek - geografický původ předků
Přehled všech geografických testů (zde)

Chcete obdarovat rodinu, přátele nebo blízké naprosto impozantním dárkem v podobě originálního certifikátu a s podrobným popisem původu? Nabízíme Vám velmi zajímavý vánoční dárek, pomocí kterého pomůžete zjistit odkud pochází jeho/její předkové. Můžete obohatit jeho rodinnou historii a tajemství rodu nebo najít jeho/její příbuzné? Objednat dárkový poukaz na Genograf (zde)

Základní analýza:
Otcovská linie
Mateřská linie
Rodičovské linie

2.950 Kč
2.950 Kč
5.700 Kč 
  Podrobná analýza:
Otcovská linie
Mateřská linie
Rodičovské linie

4.950 Kč
4.950 Kč
9.600 Kč 

  

Přemýšlíte nad vánočním dárkem pro své nejbližší? U nás najdete zajímavé nápady jak pro ženu, pro muže, tak i pro dědečka i babičku. Vaší ženě určitě udělá radost originální klenot vyrobený na základě DNA Vaší rodiny, babička bude taky nadšená. Manžel nebo děda určitě ocení geografické zpracování své DNA a doplní si tak svůj rodokmen.

  

Vánoční dárek: klenoty z DNA

DNA genoklenot - Vánoční dárek - klenot z DNA
Přehled všech klenotů (zde)

Spojení osobního předmětu člověka s genetickým kódem - něco na způsob medailonku s fotografií dítěte či rodiny. K vyobrazení Vašeho jedinečného genetického profilu jsou pečlivě vybírány jen ty nejkvalitnější materiály - krystaly Swarovski, stříbro vysoké ryzosti (925/1000) a antialergenní komponenty. Každý šperk je ručně vytvářen zkušenými českými klenotníky a šperkaři.

 

  

Vánoční dárek: Genoskop - Vaše vlastnosti a dovednosti

Genoskop DNA test Chcete zjistit, na co má Vaše dítě talent? Zajímá Vás, zdali je u něj riziko stát se závislým? Potřebujete zhubnout a nic na Vás nezabírá? Máte pořád chuť na sladké? Chcete konečně odůvodnit, proč nejste schopni ráno vstát?
Na všechny tyto otázky a ještě mnoho dalších Vám odpoví náš test GENOSKOP.

Test Genoskop nabízíme v současné době ve verzi:

  • Genoskop JUNIOR koupit (zde)
    Věnujte více pozornosti dětem. Prozradí přirozené vlohy a nadání Vašich dětí zakódované v jejich genech.

  • Genoskop LINIE koupit (zde)
    odhalte způsob, jak právě Vy nejúčinněji zhubnete. Poradí, jak nejlépe zhubnout zvolením vhodné stravy a pohybu udaných na základě Vašich genetických dispozic.

  • Genoskop KOMPLET koupit (zde)
    Genoskop KOMPLET je balíček obsahující testy JUNIOR a LINIE.
DNA test


Back to Top