Náramek a náhrdelník DNA šroubovice

  Platba / doručení:

  1 osoba 9 990,- Kč
  2 osoby 12 990,- Kč

  Náramek a náhrdelník DNA šroubovice jsou šperky vyrobeny z křišťálů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa a antialergenních materiálů. Délka obou šperků je díky prodlužovacím řetízkům a zapínání z ryzího stříbra (925/1000) variabilní (náramek 20 – 25 cm, náhrdelník 30 – 50 cm). Barevné provedení je zcela volitelné dle vzorníku křišťálů.

  Po objednávce Vás budeme kontaktovat a domluvíme spolu podrobnosti a barevné provedení dle vzorníku výše.

  Jak DNA test probíhá?

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
  Proveďte prosím objednávku. My Vám odběrovou sadu obratem doručíme. Vy si sami odeberete vzorek. Odešlete vzorek poštou do laboratoře Genomac. Laboratoř Genomac izoluje a analyzuje DNA. Laboratoř Genomac vyhodnotí DNA. Laboratoř Genomac Vám zašle výsledek.

  DNA test postup odebírání vzorkuJakmile obdržíme Vaši objednávku DNA testu, tak Vám odběrovou soupravu doručíme, pomocí které si dle přiloženého návodu sami odeberete DNA – jednoduše a v pohodlí Vašeho domova. Před odběrem vzorků doporučujeme přibližně hodinu nekouřit, nejíst a nepít. Odběrový štěteček je dostatečně jemný i pro citlivá dětská ústa, takže test lze provádět prakticky od narození.
  Následně vzorky zašlete do laboratoře Genomac. Po obdržení Vašich vzorků se pomocí nejmodernějších přístrojů provede izolace a analýza DNA, následuje vyhodnocování a interpretace získaných dat.

  DNA test