Náramek a náhrdelník DNA čip

  Platba / doručení:

  1 osoba 15 990,- Kč
  2 osoby 18 990,- Kč
  3 osoby 20 990,- Kč
  4 osoby 22 990,- Kč
  5 osob 24 990,- Kč

  Souprava náramek + náhrdelník DNA čip jsou šperky vyrobeny z křišťálů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Jejich délka je variabilní díky prodlužovacím řetízkům a zapínání (náramek 17,5 – 20 cm, náhrdelník 45 – 50 cm). Šperky jsou vyráběny podle předlohy jedné nebo více osob. Do náramku lze zakódovat až 4 osoby a do náhrdelníku osobu 1. Barevné provedení je zcela volitelné dle vzorníku křišťálů.

  Po objednávce Vás budeme kontaktovat a domluvíme spolu podrobnosti a barevné provedení dle vzorníku výše.

  Jak DNA test probíhá?

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
  Proveďte prosím objednávku. My Vám odběrovou sadu obratem doručíme. Vy si sami odeberete vzorek. Odešlete vzorek poštou do laboratoře Genomac. Laboratoř Genomac izoluje a analyzuje DNA. Laboratoř Genomac vyhodnotí DNA. Laboratoř Genomac Vám zašle výsledek.

  DNA test postup odebírání vzorkuJakmile obdržíme Vaši objednávku DNA testu, tak Vám odběrovou soupravu doručíme, pomocí které si dle přiloženého návodu sami odeberete DNA – jednoduše a v pohodlí Vašeho domova. Před odběrem vzorků doporučujeme přibližně hodinu nekouřit, nejíst a nepít. Odběrový štěteček je dostatečně jemný i pro citlivá dětská ústa, takže test lze provádět prakticky od narození.
  Následně vzorky zašlete do laboratoře Genomac. Po obdržení Vašich vzorků se pomocí nejmodernějších přístrojů provede izolace a analýza DNA, následuje vyhodnocování a interpretace získaných dat.

  DNA test