Náramek DNA čip

  Platba / doručení:

  1 osoba 10 990,- Kč
  2 osoby 13 990,- Kč
  3 osoby 16 990,- Kč
  4 osoby 18 990,- Kč

  Náramek DNA čip je šperk vyroben z křišťálů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Délka náramku je díky prodlužovacímu řetízku variabilní (cca 17,5 – 20 cm). Náramek je vyráběn dle DNA předlohy jedné nebo více osob a je do něj možno zakódovat až 4 osoby a zároveň libovolně zvolit barvu každého čipu.

  Po objednávce Vás budeme kontaktovat a domluvíme spolu podrobnosti a barevné provedení dle vzorníku výše.

  Jak DNA test probíhá?

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
  Proveďte prosím objednávku. My Vám odběrovou sadu obratem doručíme. Vy si sami odeberete vzorek. Odešlete vzorek poštou do laboratoře Genomac. Laboratoř Genomac izoluje a analyzuje DNA. Laboratoř Genomac vyhodnotí DNA. Laboratoř Genomac Vám zašle výsledek.

  DNA test postup odebírání vzorkuJakmile obdržíme Vaši objednávku DNA testu, tak Vám odběrovou soupravu doručíme, pomocí které si dle přiloženého návodu sami odeberete DNA – jednoduše a v pohodlí Vašeho domova. Před odběrem vzorků doporučujeme přibližně hodinu nekouřit, nejíst a nepít. Odběrový štěteček je dostatečně jemný i pro citlivá dětská ústa, takže test lze provádět prakticky od narození.
  Následně vzorky zašlete do laboratoře Genomac. Po obdržení Vašich vzorků se pomocí nejmodernějších přístrojů provede izolace a analýza DNA, následuje vyhodnocování a interpretace získaných dat.

  DNA test