Genoportrét TRIO – obraz z DNA

Prodejní cena: od 12 990 Kč

  Platba / doručení:

  Barevnost:

  Materiál a barva pozadí:

  Velikost:

  Odběrové DNA sady rozvážíme v Ostravě, Hlučíně
  a Frýdku-Místku
  , do jiného města Vám sadu
  můžeme poslat poštou.

  Objednávat můžete i přes e-mail
  nebo telefonicky: 603 277 688.

  Vaše bílá obývaková stěna volá po změně. Ozdobte ji rodinným Genoportrétem, který zobrazuje genetické profily tří osob.

  Genoportrét TRIO – obraz z DNA

  Genoportrét je jediný osobní či rodinný portrét, který zobrazuje genetickou jedinečnost, namísto tradičních postav nebo tváří. Jak je to možné? Každý Genoportrét totiž vyrábíme podle genetické informace obsažené v DNA. Každá DNA obsahuje několik velmi variabilních míst, která jsou unikátní pro každého člověka. Tyto tzv. genetické markery umíme z DNA přečíst a ve Vašem Genoportrétu je uvidíte jako barevné linky.

  Genoportrét TRIO obsahuje linky v šesti barvách – každá osoba má genetický profil zobrazen jinou barvou, čtvrtá, pátá a šestá barva pak připadají na jejich společné znaky. Podle zastoupení jednotlivých barev v Genoportrétu poznáte, nakolik jsou si vyobrazené osoby geneticky podobné. S výběrem barvy však nemusíte spěchat. Barevnou podobu Vašeho Genoportrétu si můžete zvolit klidně až po provedení objednávky podle vzorníku, který Vám pošleme poštou.

  Obraz z DNA

  Genoportréty nabízíme ve velikostech S (odpovídá zhruba formátu A4) až XXXL (1500 x 1000 mm). Obrazy jsou tištěny na nejkvalitnější materiály nenáročné na údržbu – alu-bond (lehká hliníková deska) nebo akryl (lesklá akrylová deska).

  Nemusíte rozumět genetice, abyste se v Genoportrétu vyznali. Ke Genoportrétu od nás totiž dostanete certifikát s krátkým vysvětlením, hodnotami Vašich markerů a s nákresem jejich umístění v Genoportrétu. Certifikát Vám tedy o Vašem Genoportrétu poskytne všechny potřebné informace.

  Genoportrét dodáváme připravený rovnou k pověšení na zeď (se závěsným kovovým rámem na zadní straně), zabalený v bublinkové fólii a kartonové krabici.

  Co se bude dít po objednání:

  Po zaplacení objednávky Vám obratem zašleme sadu na odběr vzorku DNA. Jedná se o jemný kartáček na setření vnitřní strany tváře + instrukce k odběru. Zašleme Vám také vzorník barev. V klidu a pohodlí si odeberete vzorek DNA, vyberete barevnou kombinaci Vašeho Genoportrétu a obojí zašlete poštou zpět k nám do laboratoře. My vzorek zanalyzujeme a do 4 týdnů vyrobíme Váš Genoportrét.