G-miniprint TRIO – malý obrázek z DNA

Prodejní cena: od 5.990 Kč

  Platba / doručení:

  Barevnost:

  Materiál a cena:

  Odběrové DNA sady rozvážíme v Ostravě, Hlučíně
  a Frýdku-Místku
  , do jiného města Vám sadu
  můžeme poslat poštou.

  Objednávat můžete i přes e-mail
  nebo telefonicky: 603 277 688.

  Malý genetický obraz (10 x 15 cm) tří osob, který se stane ozdobou Vašeho interiéru a bude Vám neustále připomínat Vaše blízké.

  G-miniprint TRIO – malý obrázek z DNA

  G-miniprint je menší verzí oblíbeného Genoportrétu. Jedná se o obraz velikosti fotografie (cca 10 x 15 cm), který nabízíme ve třech provedeních:

  • akrylová deska s nenápadným akrylovým stojánkem
  • samostatně stojící G-miniprint ze skleněného masivu
  • G-miniprint v provedení Alu-bond (mimořádně tenká akrylová deska potažená hliníkem) se širokým designovým stojanem

   

  Obrázek z DNA

  G-miniprint TRIO - malý obrázek z DNAG-miniprint vyrábíme podle genetické informace obsažené v DNA. Každá DNA obsahuje několik velmi variabilních míst, která jsou unikátní pro každého člověka. Tyto tzv. genetické markery umíme z DNA přečíst a ve Vašem G-miniprintu je uvidíte jako barevné linky.

  G-miniprint TRIO obsahuje linky v šesti barvách – každá osoba má genetický profil zobrazen jinou barvou, čtvrtá, pátá a šestá barva pak připadají na jejich společné znaky. Podle zastoupení jednotlivých barev poznáte, nakolik jsou si vyobrazené osoby geneticky podobné. Barevnost linek i pozadí si vybíráte sami podle vzorníku barev v horní liště, pokud si však nejste jisti, můžete si barvu zvolit až dodatečně. Vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti od nás totiž obdržíte poštou po provedení objednávky.

  G-miniprint TRIO

  Nemusíte rozumět genetice, abyste se v G-miniprintu vyznali. Ke G-miniprintu od nás totiž dostanete certifikát s krátkým vysvětlením, hodnotami Vašich markerů a s nákresem jejich umístění v G-miniprintu. Certifikát Vám tedy o Vašem G-miniprintu poskytne všechny potřebné informace.

  G-miniprint dodáváme v dárkové krabičce zabalený v bublinkové fólii.

  Co se bude dít po objednání:

  Po zaplacení objednávky Vám obratem zašleme sadu na odběr vzorku DNA. Neděste se – jedná se o jemný kartáček na setření vnitřní strany tváře + instrukce k odběru. Zašleme Vám také vzorník barev. V klidu a pohodlí si odeberete vzorek DNA, vyberete barevnou kombinaci Vašeho G-miniprintu a obojí zašlete poštou zpět k nám do laboratoře. My vzorek zanalyzujeme a do 4 týdnů vyrobíme Váš G-miniprint.