G-miniprint SINGLE – malý obrázek z DNA

Prodejní cena: od 3 390 Kč

  Platba / doručení:

  Barevnost:

  Materiál a cena:

  Odběrové DNA sady rozvážíme v Ostravě, Hlučíně
  a Frýdku-Místku
  , do jiného města Vám sadu
  můžeme poslat poštou.

  Objednávat můžete i přes e-mail
  nebo telefonicky: 603 277 688.

  Když se spojí tajemství genetického kódu s nadčasovým designem, vznikne malé umělecké dílo – G-miniprint. Díky svým rozměrům (10 x 15 cm) se hodí všude tam, kam klasická fotografie, třeba na Váš pracovní stůl.

  G-miniprint SINGLE – malý obrázek z DNA

  G-miniprint je menší verzí oblíbeného Genoportrétu. Jedná se o obraz velikosti fotografie (cca 10 x 15 cm), který nabízíme ve třech provedeních:

  akrylová deska s nenápadným akrylovým stojánkem
  samostatně stojící G-miniprint ze skleněného masivu
  G-miniprint v provedení Alu-bond (mimořádně tenká akrylová deska potažená hliníkem) se širokým designovým stojanem
  G-miniprint vyrábíme podle genetické informace obsažené v DNA. Každá DNA obsahuje několik velmi variabilních míst, která jsou unikátní pro každého člověka. Tyto tzv. genetické markery umíme z DNA přečíst a ve Vašem G-miniprintu je uvidíte jako barevné linky.

  G-miniprint SINGLE je jednobarevný. Barevnost linek i pozadí si vybíráte sami podle vzorníku barev v horní liště, pokud i však nejste jisti, můžete si barvu zvolit až dodatečně. Vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti od nás obdržíte poštou po provedení objednávky.

  Nemusíte rozumět genetice, abyste se v G-miniprintu vyznali. Ke G-miniprintu od nás totiž dostanete certifikát s krátkým vysvětlením, hodnotami Vašich markerů a s nákresem jejich umístění v G-miniprintu. Certifikát Vám tedy o Vašem G-miniprintu poskytne všechny potřebné informace.

  G-miniprint dodáváme v dárkové krabičce zabalený v bublinkové fólii.

  Jak probíhá odběr vzorku?

  Pro G-miniprint analyzujeme vzorek Vaší DNA, kterou získáme z buněk ve Vašich ústech. Odběr si provedete sami jemným kartáčkem, který Vám pro tento účel zašleme poštou. Vše je absolutně bezbolestné, bezpečné a rychlé. Po obdržení objednávky Vám pošleme poštou odběrovou sadu včetně instrukcí, jak postupovat. Odebraný vzorek nám pošlete zpět do laboratoře. My vzorek zanalyzujeme a do 4 týdnů vyrobíme Váš G-miniprint.