G-miniprint DUO – malý obrázek z DNA

Prodejní cena: od 4.990 Kč

  Platba / doručení:

  Barevnost:

  Materiál a cena:

  Odběrové DNA sady rozvážíme v Ostravě, Hlučíně
  a Frýdku-Místku
  , do jiného města Vám sadu
  můžeme poslat poštou.

  Objednávat můžete i přes e-mail
  nebo telefonicky: 603 277 688.

  G-miniprint je novodobý portrét o rozmeřech 10 x 15 cm vytvořený podle genetického kódu. Verze DUO zobrazuje genetické propojení dvou osob a je ideálním dárkem pro Vaše příbuzné či partnery.

  G-miniprint DUO – malý obrázek z DNA

  G-miniprint je menší verzí oblíbeného Genoportrétu. Jedná se o obraz velikosti fotografie (cca 10×15 cm), který nabízíme ve třech provedeních:

  akrylová deska s nenápadným akrylovým stojánkem
  samostatně stojící G-miniprint ze skleněného masivu
  G-miniprint v provedení Alu-bond (mimořádně tenká akrylová deska potažená hliníkem) se širokým designovým stojanem
  G-miniprint vyrábíme podle genetické informace obsažené v DNA. Každá DNA obsahuje několik velmi variabilních míst, která jsou unikátní pro každého člověka. Tyto tzv. genetické markery umíme z DNA přečíst a ve Vašem G-miniprintu je uvidíte jako barevné linky.

  G-miniprint DUO je trojbarevný – každá osoba má svoje genetické markery zobrazeny jinou barvou, třetí barva je pak připadá na jejich společné markery. Podle zastoupení jednotlivých barev poznáte, nakolik jsou si vyobrazené osoby geneticky podobné. Barevnost linek i pozadí si vybíráte sami podle vzorníku barev v horní liště, pokud i však nejste jisti, můžete si barvy zvolit až dodatečně. Vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti od nás totiž obdržíte poštou po provedení objednávky.

  Nemusíte rozumět genetice, abyste se v G-miniprintu vyznali. Ke G-miniprintu od nás totiž dostanete certifikát s krátkým vysvětlením, hodnotami Vašich markerů a s nákresem jejich umístění v G-miniprintu. Certifikát Vám tedy o Vašem G-miniprintu poskytne všechny potřebné informace.

  G-miniprint dodáváme v dárkové krabičce zabalený v bublinkové fólii.

  Co se bude dít po objednání:

  Po zaplacení objednávky Vám obratem zašleme sadu na odběr vzorku DNA. Jedná se o jemný kartáček na setření vnitřní strany tváře + instrukce k odběru. Zašleme Vám také vzorník barev. V klidu a pohodlí si odeberete vzorek DNA, vyberete barevnou kombinaci Vašeho G-miniprintu a obojí zašlete poštou zpět k nám do laboratoře. My vzorek zanalyzujeme a do 4 týdnů vyrobíme Váš G-miniprint.