Náramek a náhrdelník DNA šroubovice

  Platba / doručení:

  Barva náramku (viz vzorník):

  Barva náhrdelníku (viz vzorník):

  Počet osob a cena:

  1 osoba 9 990,- Kč
  2 osoby 12 990,- Kč

  Náramek a náhrdelník DNA šroubovice jsou šperky vyrobeny z křišťálů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa a antialergenních materiálů. Délka obou šperků je díky prodlužovacím řetízkům a zapínání z ryzího stříbra (925/1000) variabilní (náramek 20 – 25 cm, náhrdelník 30 – 50 cm). Barevné provedení je zcela volitelné dle vzorníku křišťálů.

  Náramek a náhrdelník DNA šroubovice

  Náramek a náhrdelník DNA šroubovice

  Šperky DNA šroubovice jsou ručně vyráběny podle skutečně originálního návodu – genetické informace obsažené v DNA. Jsou zhotoveny z krystalů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa, antialergenního drátku a syntetického vlákna. Jejich délka je variabilní díky prodlužovacímu řetízku u zapínání z ryzího stříbra (925/1000) – náramek 20 – 25 cm, náhrdelník 30 – 50 cm. Každý šperk je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby. V případě sady je tedy možné do náramku i náhrdelníku zakódovat DNA dvou různých osob. Jedinečnost každé DNA se odrazí v pozicích barevných krystalů.

  Nabízíme výběr z 10 barevných variant krystalů (viz tabulky barev v horním menu). Barevnost si můžete zvolit rovnou, nebo si vše v klidu rozmyslet a barevnost vybrat až po objednání Genoklenotu podle vzorníku, který Vám pošleme poštou.

  Sadu Genoklenotů dodáváme v sametové dárkové kazetě, můžete ji tedy rovnou použít jako dárek.
  Spolu s Genoklenoty od nás obdržíte také certifikát, který Vám o Genoklenotu poskytne všechny potřebné informace. Jeho součástí je i klíč popisující rozmístění konkrétních genetických znaků v náramku a náhrdelníku.

  Co se bude dít po objednání?

  Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou sadu na odběr DNA – jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru. Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. Kromě odběrové sady obdržíte také vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti Vašich Genoklenotů. Odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Vaše šperky.

  Náramek a náhrdelník DNA šroubovice
  Náramek a náhrdelník DNA šroubovice