Náramek DNA šroubovice

  Platba / doručení:

  Barva krystalů Swarovski (viz vzorník):

  Počet osob a cena:

  Náramek DNA šroubovice je šperk vyrobený z křišťálů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa, antialergenního drátku a syntetického vlákna. Délka náramku je variabilní (20 – 25 cm) díky prodlužovacímu řetízku a zapínání z ryzího stříbra (925/1000). Náramek je vyráběn dle DNA předlohy jedné osoby a je možno libovolně zvolit barvu křišťálů.

  Náramek DNA šroubovice

  Která žena by nechtěla být výjimečná? Která žena by nechtěla vlastnit jedinečný šperk? Náramek DNA šroubovice je mimořádným spojením osobního předmětu člověka s genetickým kódem. Při jeho výrobě vycházíme z „přečtení“ jedinečných úseků genetické informace (DNA), tzv. genetických markerů. Tyto genetické markery převedeme do pozic barevných krystalů náramku. A protože genetické markery nemá nikdo na světě stejné, je každý Genoklenot skutečným originálem.

  Náramek DNA šroubovice je vyroben z krystalů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa, antialergenního drátku a syntetického vlákna. Jeho délka je variabilní (20 – 25 cm) díky prodlužovacímu řetízku u zapínání z ryzího stříbra (925/1000) Náramek je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby.

  Genoklenot dodáváme v sametové dárkové kazetě, můžete ho tedy rovnou použít jako dárek.
  Spolu s Genoklenotem od nás obdržíte také certifikát, který Vám o Genoklenotu poskytne všechny potřebné informace. Jeho součástí je i klíč popisující rozmístění genetických markerů v náramku.
  Barevnost krystalů si volíte sami výběrem z deseti variant, vzorník barev je k nahlédnutí v horním menu. S výběrem barevnosti však nemusíte spěchat. Vzorník k definitivnímu určení barvy krystalů od nás obdržíte také poštou po provedení objednávky, můžete tedy v klidu rozmýšlet.

   

  Co se bude dít po objednání?

  Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou sadu na odběr DNA – jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru. Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. Kromě odběrové sady obdržíte také vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti Vašeho Genoklenotu. Odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Váš Genoklenot.

  DNA Šroubovice náramek
  DNA Šroubovice náramek