Náramek DNA čip

  Platba / doručení:

  Barva krystalů Swarovski:

  Počet osob a cena:

  1 osoba 10 990,- Kč
  2 osoby 13 990,- Kč
  3 osoby 16 990,- Kč
  4 osoby 18 990,- Kč

  Náramek DNA čip je šperk vyroben z křišťálů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Délka náramku je díky prodlužovacímu řetízku variabilní (cca 17,5 – 20 cm). Náramek je vyráběn dle DNA předlohy jedné nebo více osob a je do něj možno zakódovat až 4 osoby a zároveň libovolně zvolit barvu každého čipu.

  Náramek DNA čip

  Náramek DNA čip je ručně vyrobený z krystalů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Jeho délka je variabilní díky prodlužovacím řetízkům u zapínání, cca 17,5 – 20 cm. Každý čip (stříbrná destička) je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby. Do náramku tedy lze zakódovat až 4 osoby.

  Při jeho tvorbě vycházíme z analýzy genetické informace – DNA. Ta obsahuje určité úseky, tzv. genetické markery, které jsou u každého člověka rozdílné a určují vzor skladby krystalů DNA čipu. Klíč, podle kterého byl náramek vyroben, je součástí certifikátu, který od nás obdržíte spolu s Genoklenotem. Barevnost krystalů si volíte sami výběrem z deseti variant, přičemž každý čip může mít jinou barvu. Vzorník barev je k nahlédnutí v horním menu. S výběrem barevnosti však nemusíte spěchat, můžete ji určit až dodatečně, protože vzorník od nás obdržíte také poštou po provedení objednávky. Zatím můžete tedy jen v klidu rozmýšlet.
  Genoklenot dodáváme v sametové dárkové kazetě, můžete ho tedy rovnou použít jako dárek.

  Co se bude dít po objednání?

  Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou sadu na odběr DNA – jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru. Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. Kromě odběrové sady obdržíte také vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti Vašeho Genoklenotu. Odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Váš Genoklenot.

  Náramek DNA čip
  Náramek DNA čip
  Náramek DNA čip