Náhrdelník DNA šroubovice

  Platba / doručení:

  Barva krystalů Swarovski (viz vzorník):

  Počet osob a cena:

  Náhrdelník DNA šroubovice je šperk vyroben z křišťálů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa, antialergenního drátku a syntetického vlákna. Délka náhrdelníku je variabilní (cca 30 – 50 cm) díky prodlužovacímu řetízku a dvojitému zapínání z ryzího stříbra (925/1000). Náhrdelník je vyráběn dle DNA předlohy jedné osoby a je možno libovolně zvolit barvu křišťálů.

  Náhrdelník DNA šroubovice

  Každá žena miluje šperky, zvlášť když jsou to šperky výjimečné. Náhrdelník DNA šroubovice je mimořádným spojením osobního předmětu člověka s genetickým kódem. Při jeho výrobě vycházíme z „přečtení“ jedinečných úseků genetické informace (DNA), tzv. genetických markerů. Tyto genetické markery převedeme do pozic barevných krystalů náhrdelníku. A protože genetické markery nemá nikdo na světě stejné, je každý náhrdelník skutečným originálem. Díky zakódované DNA je vhodný jako opravdu osobní a zároveň elegantní dárek, nebo jako moderní rodinné dědictví.

  Náhrdelník DNA šroubovice je vyroben z krystalů Swarovski, středových tyčkových rokajlů Preciosa, antialergenního drátku a syntetického vlákna. Jeho délka je variabilní (30 – 50cm) díky prodlužovacímu řetízku u zapínání z ryzího stříbra (925/1000) Náhrdelník je vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby.

  Genoklenot dodáváme v sametové dárkové kazetě, můžete ho tedy rovnou použít jako dárek.
  Spolu s náhrdelníkem od nás obdržíte také certifikát, který Vám o Vašem Genoklenotu poskytne všechny potřebné informace. Jeho součástí je i klíč popisující rozmístění genetických markerů v náhrdelníku.
  Barevnost krystalů si volíte sami výběrem z deseti variant podle vzorníku barev, který je k nahlédnutí v horním menu. S výběrem barevnosti však nemusíte spěchat, barevnost si můžete zvolit až dodatečně – vzorník od nás obdržíte také poštou po provedení objednávky. Můžete tedy v klidu rozmýšlet.

   

  Co se bude dít po objednání?

  Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou sadu na odběr DNA – jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru. Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. Kromě odběrové sady obdržíte také vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti Vašeho Genoklenotu. Odebrané vzorky spolu s výběrem barevnosti odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Váš Genoklenot.

  Náhrdelník DNA šroubovice
  Náhrdelník DNA šroubovice
  Náhrdelník DNA šroubovice