Náhrdelník DNA čip

  Platba / doručení:

  Barva krystalů Swarovski (viz vzorník):

  Počet osob a cena:

  Náhrdelník DNA čip je šperk vyroben z křišťálů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Délka náhrdelníku je variabilní (cca 45-50 cm). Náhrdelník je vyráběn dle DNA předlohy jedné osoby a je možno libovolně zvolit barvu křišťálů.

  Náhrdelník DNA čip

  Náhrdelník DNA čip je vyroben z krystalů Swarovski a komponentů z ryzího stříbra (925/1000). Jeho délka je variabilní díky prodlužovacímu řetízkům u zapínání (cca 45 – 50 cm).
  Tento šperk je ručně vyráběn podle DNA předlohy jedné osoby. Může v něm tedy být zakódována jedinečnost jeho majitelky nebo někoho z jejích blízkých. Při jeho tvorbě vycházíme z analýzy genetické informace – DNA. Ta obsahuje určité úseky, tzv. genetické markery, které jsou u každého člověka rozdílné, a tedy jedinečné. Právě tyto markery určují vzor skladby krystalů DNA čipu. Klíč, podle kterého byl šperk vyroben, je součástí certifikátu, který od nás obdržíte spolu s Genoklenotem.
  Barevnost krystalů si volíte sami výběrem z deseti variant, které naleznete v horním menu (tabulky barev). S výběrem barevnosti však nemusíte spěchat, můžete ji určit až dodatečně. Vzorník barev od nás totiž obdržíte také poštou po provedení objednávky, zatím můžete tedy jen v klidu rozmýšlet.
  Genoklenot dodáváme v sametové dárkové kazetě, můžete ho tedy rovnou použít jako dárek pro milovanou ženu, maminku či babičku.

   

  Co se bude dít po objednání?

  Jakmile obdržíme Vaši objednávku, odešleme Vám poštou sadu na odběr DNA – jemný malý štěteček na stěr buněk z vnitřní tváře + instrukce k odběru. Odběr je bezbolestný, rychlý, bezpečný a zvládají ho i děti. Není se tedy čeho obávat. Kromě odběrové sady obdržíte také vzorník barev k definitivnímu určení barevnosti Vašeho Genoklenotu. Odebrané vzorky spolu s výběrem barvy odešlete zpět do laboratoří Genomac a my do 4 týdnů od doručení zhotovíme Váš Genoklenot.

  Náhrdelník DNA čip
  Náhrdelník DNA čip